2020 Kadın Giyisilerinde En Trend 6 Renk Kombini

2020 Kadın Giyisilerinde En Trend 6 Renk Kombini

Tarzınızı geliştirecek çeşitli renk kombinlerini merak ediyor musunuz? Cesur yeşil ve sarı kıyafetlerden şık pembe ve gri topluluklara kadar, bu şık fikirler size renkleri nasıl kombine etmenizi ? İşte bu yıl kombinlerinizde denemeniz gereken renk kombinasyonları.

 

1. Yeşil ve Sarı

 

Sıcak bir yaz gününde taze kesilmiş çimen kokusundan daha keskin bir şey yoktur ve bu renk kombinasyonu tam da budur. Taze ve temiz, yeşil ve sarı çoğu tende harika görünür. Esmer tene sahipseniz, hardal, haki ve koyu yeşile odaklanın. Açık tenliyseniz, parlak sarılar ve açık yeşil renklerini kullanabilirsiniz.

 

2. Pastel Mavi ve Pembe

 

Bu renk kombinasyonu, yasemin  çiçeğinin yumuşak kokusunu ve ılık bir bahar esintisini hatırlatacaktır.

Baharı en güzel temsil eden renkler pastel tonlardır. Yumuşak pembeler ve maviler doğru şekilde biçimlendirildiklerinde, parlak bir renk seçimi kadar göz alıcı olabilirler. Kışın kalıntılarını eritecek, günlük görünüm için pembe bir ceket ile soft mavi bir kaşmir kazak deneyin. 

 

3. Kırmızı ve Mavi

 

Kırmızı ve mavi renk kombinasyonu, her zaman en sevdiğimiz görünümlerden biridir. 

 

4. Kobalt Mavisi ve Turkuaz

 

Kobalt mavisini turkuazla birleştirdiğinizde güçlü ve parlak bir renk eşleşmesine sahip olursunuz. Gümüş ve altın aksesuarlarla harika görünebilen kombinasyonlardan biridir. 

 

5. Turuncu ve Mavi

 

Turuncu ve mavi, bir renk kombinasyonu için kullanılacak mükemmel renk uyumlarından biridir. Mavi pantolon üzerine turuncu bir üst giyim oluşturun veya her iki rengin karışımı olan bir parça seçin. Biraz farklılaştırmak isterseniz koyu lacivert ile turuncu rengi deneyin. Bu tonları ne şekilde seçerseniz seçin, en uygun ayakkabıyı giydiğinizden emin olun. Nude ayakkabı, kıyafetinizle sizi öne çıkaracak ve tüm parlaklığı ile güneşin doğuşu gibi görüneceksiniz.  

 

6. Pembe ve Gri

 

Pembe ve gri, tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz harika bir görünümdür. Bu giysi renk kombinasyonunu kullanma şeklinizle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur. Soft pembe bir üst giyim altına koyu gri bir pantolon tarzınızı yansıtmanızı sağlayacaktır. 

 

Etiketler: giyisi, renk, kombin, 2020, trend, kadın
Temmuz 13, 2020
Listeye dön