İlk Buluşmada Ne Giyilir? Ne Giyilmez?

İlk Buluşmada Ne Giyilir? Ne Giyilmez?

İlk buluşma, karşılıklı etkileşimin sağlam temellere dayanması adına önemli bir durumdur. Karşı tarafta bırakılacak olan etki, ilk izlenim; elektrik alımını ve sevgi bağının daha çabuk kurulmasını sağlayan önemli bir durumdur. Bu konu ile alakalı olarak; ilk buluşmada ne giyilir, neler giyilmez, kıyafet tercihinde nelere dikkat edilmelidir, gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

 

İlk Buluşmada Kıyafet Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

İlk buluşma zamanı, kadınların hem rahat hem de şık olması gereken bir zamandır. Ayrıca, karşı tarafın beğeni alanına hitap edebileceğine inanılan şekilde de kıyafet seçimi yapılabilir.

Bu durumlarla birlikte, kıyafet seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar;

  • Rahat hareket edebilme yeteneği
  • Bedenin ön plana çıkarılmak istenen kısımlarına vurgu yapacak kıyafetler
  • Buluşma ortamına uygun olacak kıyafetler

Olacak şekilde, seçim çeşitli unsurlar göz önünde bulundurulacak şekilde yapılmalıdır.

Kıyafet seçimine etki eden unsurların önemi kadar, giyilmesi gereken ve giyilmemesi gereken kıyafetlerin neler olduğu konusunda da bilgi sahibi olmak gerekir.

 

İlk Buluşmada Ne Giyilir?

 

Gidilecek olan ortam belirlendiği zaman, ortamın gerektirdiği durumlara uygun kıyafet seçimi şarttır. İlk buluşma için pikniğe gidilirken spor kıyafetler, akşam yemeğine gidilirken daha şık kıyafet tercihi yapılmalıdır. Bununla birlikte; enerjik, şık ve rahat olmak için pantolon ve tişört veya hareketli bir etek ve uygun olacak şekilde gömlek seçimi yapılabilir. Seçimler, aksesuar ve makyajla desteklenir. Bu şekilde, ilk buluşma için en uygun kıyafet seçimi yapılmış olur.

 

İlk Buluşmada Ne Giyilmez?

 

İlk buluşma zamanı, özel günlerin yaşandığı zamana denk gelebilir. Özellikle böyle durumlarda kadınlar, rahat olmayacağını bildikleri halde güzel olduklarını düşündükleri kıyafetleri tercih etmemelidirler. Kıyafet seçimi kadar kişinin rahatlığı da bırakılan izlenimi etkileyecektir.

Bu sebeple; dar, vücudun olduğundan daha farklı görünmesine neden olan, kadının kendisinde beğenmediği alanları öne çıkaran ve yakışmadığına inanıldığı halde sırf karşı tarafa hitap edeceğine inanılan kıyafetlerin giyilmemesi gerekir. Bu şekilde, kıyafetin neden olacağı kötü ruh halinin etkilerinden kurtulmak ve karşı tarafı daha rahat tanımak daha mümkün olur.

İlk buluşmada karşınızdakini etkileyecek şık görünüm ve rahat hissetmenizi sağlayacak konfor için aradığınız kadın giyisileri Elrozo’da! Adresinize teslim ve taksitli ödeme imkanları ile Elrozo ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz:

Etiketler: ilk buluşma, ne giyilir, giyim önerileri
Temmuz 10, 2020
Listeye dön