Kadınlar İçin En Yaygın Şort Modelleri

kadın şort modelleri

Kadınlar dünyada güzellik, stil ikonları ve moda tanrıçası olarak kabul edilir. Kadınlar için farklı şort türleri mi arıyorsunuz?  Kadınların yüksek talebi nedeniyle piyasada çok sayıda tasarım şort bulunuyor.

 

1 .Kot şortlar:

 

Pantolonlar çok yaygın bir giyim parçasıdır. Kısa kot kavramı yıllar önce piyasaya çıktı. Kadınlar pantolonları yırtıldıktan sonra onları kesiyor ve şort yapıyorlardı. İşte şort  çoğu ülkede ilk bu şekilde ortaya çıktı. Kot şortları sokakta, barlarda, kulüplerde, gece partilerinde, restoranlarda ve sahil kenarında giyebilirsiniz.

 

Kadınlar için kot şort modelleri

 

 

2. Spor şort: Kadınlar için bir ihtiyaç

 

Spor şortlar, spor salonlarında ve egzersiz salonlarında kadınlar tarafından giyilirler. Bisiklete binmeyi ve paten yapmayı seven kadınlar da sıklıkla spor şort giyerler. Spor şortlar kumaşları gereği bacaklarınızı rahat hareket ettirmenizi sağlar. Spor şort giydikten sonra, bisiklet sürerken bacaklarınızı bükebilir ve rahatça hareket ettirebilirsiniz.

 

Kadınlar için spor şort modelleri

 

3. Pamuklu Şort: kadınlar için rahat

 

Pamuk, yaz ve ilkbahar mevsimlerinde giyilecek en iyi malzemedir. Pamuklu şortlar birçok nedenden dolayı kadınlar arasında talep görüyor. Kısa bir pamuklu şort giymenin temel ihtiyacı, uzun süre oturmaya ve ayakta durmaya yardımcı olmasıdır. Pamuklu şortlar dinlenmeye de yardımcı olur ve hatta gece giyimi olarak da rahatlık sağlar. Sıcak iklime sahip ülkelerde de genellikle günlük kullanım için pamuklu şort tercih edilir. 

 

4. Yüzme şortu:

 

Yüzme şortu kadınlar tarafından yüzme sırasında giyilir. Tam boy mayo giymeyi sevmeyen birçok kadın var ve bu nedenle yüzme için yüzme şortu tercih ediyorlar.

Etiketler: kadın, şort, kot şort, kadın şortu, şort modelleri, spor şort, bayan şortu, pamuklu şort, yüzme şortu
Temmuz 09, 2020
Listeye dön