₺25,99 + KDV
₺34,90 + KDV
₺34,99 + KDV
₺49,90 + KDV
₺34,99 + KDV
₺49,90 + KDV
₺44,90 + KDV
₺59,90 + KDV
₺44,90 + KDV
₺59,90 + KDV
₺45,90 + KDV
₺59,90 + KDV

Bayan Kemer Modelleri

 

Bayan kemer modellerimiz hem aksesuar olarak hem de ihtiyaç sebebiyle kullanılıyor. Çünkü bellere takılma işlevi olan bayan kemerleri giyilen pantolonların düşmesini de engelliyor. Bu sebeple firmamızın web sitesinde bayan/kadın kemer modelleri kategorisi bulunuyor. Bu kategori altında farklı özelliklere sahip olan ve farklı giyim tarzlarına uyumlu olan kemerlerin satışını yapıyoruz.

Bayan Bez Kemer Modelleri

Bez Kemer modellerimiz arasında bez kemerler büyük bir yer kaplıyor. Farklı bez renklerine sahip olan bez kemerlerimiz kıyafetlerle uyumlu olarak satın alınıp kullanabilirsiniz. Ayrıca bez kemerlerde bulunan toka sayesinde kemer boyunu isteğe göre ayarlayabilirsiniz. Tokalı bez kemerlerimizden satın almayı düşünüyorsanız seçebileceğiniz kemer renkleri arasında siyah, kırmızı, beyaz, sarı, mor, yeşil pembe ve birçok renk mevcut.

Ayrıca bez kemerlerimiz de boy seçimi de yapabilirsiniz. Böylece bel ölçünüze uygun kemeri satın alarak kısa veya uzun gelme sorunundan kurtulabilirsiniz. Ek olarak unisex bez kemerlerimizin erkekler için de uygun olduğunu hatırlatalım.

 

Örgülü Bayan Kemerleri

Bayanlara uygun kemer modellerini satışa sunduğumuz kategorimizde örgülü bayan kemerleri de yer alıyor. Bu kemerler sahip oldukları örgüler sayesinde daha şık ve spor bir görünüm sağlıyorlar. Örgülü bayan kemerlerimizde de siyah, bej, kahverengi, sarı ve lacivert gibi renkler bulunuyor.

 

Deri Kadın Kemerleri

Kategorimiz de bulunan kemer modelleri arasında kanvas kemerler ve hakiki deri kemerlerde bulunuyor. Bu kemerler hem pantolonları belde tutarken hem de deri kalitesi ile şıklık sergiliyor. Ayrıca bu kemerler spor ve sade görünüm sağlıyorlar. Bu kemerler erkeklerin kullanımına da uygun kemerler hem erkeklere uygunken hem de bayanlar hediye amaçlı satın alabiliyorlar.