• Temmuz 18, 2020 Bakım & Güzellik

  Sağlıklı ve güzel görünen bir cilde sahip olmak herkesin hayali. Ancak bunun için cilt bakımınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Peki cildinizi güzelleştirmek için yapılması gerekenler nelerdir? Sizin için derledik!

  cilt, ten, cilt bakımı, sağlıklı cilt, cilt güzelliği, deri
 • Temmuz 17, 2020

  Sağlıklı bir vücut ve bünye için spora son derece önemlidir. Hatta alanında uzman bir eğitmenin bulunduğu spor salonlarına da bu yüzden çok ilgi gösterilmekte. Elbette bu noktada da spor salonunda ne giyilir sorusu akıllara geliyor.

  spor salonu, spor salonu giyisisi, spor salonu kıyafeti, spor salonunda ne giyilir, fitness, fitnessta ne giyilir
 • Temmuz 14, 2020 Moda & Giyim

  Çiftlerin evliliğe giden yolda attıkları ilk adım olan isteme oldukça heyecanlı ve özel bir andır. Ailelerin daha yakından tanışması, yüzüklerin takılması ve damadın tuzlu kahve içmesi istemenin olmazsa olmaz olaylarıdır. Bir de kıyafet seçimi bulunmaktadır. Özellikle kadınlar bu konuda çok zorlanır. Daha kapalı ve klasik parçalar tercih edilmelidir. Fazla renkli, desenli ve payetli kıyafetlerden kaçınmalıdır. İsteme olduğu için spor, günlük kıyafetler de yine uygun olmayacaktır.

  kız isteme, söz kesimi, ne giyilir, İstemede Ne Giyilir, isteme elbisesi
 • Temmuz 10, 2020 Moda & Giyim

  İlk buluşma, karşılıklı etkileşimin sağlam temellere dayanması adına önemli bir durumdur. Karşı tarafta bırakılacak olan etki, ilk izlenim; elektrik alımını ve sevgi bağının daha çabuk kurulmasını sağlayan önemli bir durumdur. Bu konu ile alakalı olarak; ilk buluşmada ne giyilir, neler giyilmez, kıyafet tercihinde nelere dikkat edilmelidir, gibi konular hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.

  ilk buluşma, ne giyilir, giyim önerileri
 • Temmuz 12, 2020 Moda & Giyim

  İş görüşmesi işveren ile ilk izlenimin yaşanacağı zaman olduğu için çok önemlidir. İlk izlenim her zaman kişinin karakterini ve yapısını ortaya döker. Kıyafet seçimi de oldukça önemlidir. Dış görünüş derli toplu, düzenli olmalıdır.

  iş, görüşmesi, mülakat, ne giyilir, iş görüşmesine giderken ne giyilir?